22 stycznia 2017

,

Jak zorganizować roczek dziecka? #1

Za 3 miesiące stuknie roczek mojej Córeczce. Kiedy to zleciało? Codziennie zadaję sobie to pytanie, kiedy patrzę na nią...Jeszcze niedawno planowałam wystrój pokoju dziecka, planowałam całą wyprawkę, zastanawiałam się jak to będzie, jaka Ona będzie, a teraz mam planować Jej pierwsze urodziny? Pierwsze Urodziny Mojego Dziecka? Jeżeli kolejne lata mają minąć mi tak szybko, jak ten rok, to ja się nie zgadzam. Mówię stanowcze nie. Niech ten czas troszkę zwolni, chociaż odrobinę...

Jak już wspomniałam do urodzin Córeczki zostało całkiem sporo czasu. Jednak ja chcę się do nich dobrze przygotować, dlatego już teraz zaczynam zbierać pomysły, inspiracje. Najważniejszą kwestią, poza menu (któremu poświęcę oddzielny wpis) i tortem urodzinowym, są oczywiście dekoracje. A skoro dekoracje, to i kolory oraz motyw przewodni przyjęcia urodzinowego, dzięki którym stworzymy niezwykły i harmonijny wystrój.

Jako, że sama szukam pomysłu, postanowiłam zebrać te najfajniejsze (według mnie oczywiście:)) motywy przewodnie na imprezę urodzinową (niekoniecznie tylko na roczek dziecka). Szukając pomysłu na urodziny mojej córeczki znalazłam mnóstwo fantastycznych pomysłów na imprezę urodzinową dla chłopca. Dlatego w pierwszej części roczkowych wpisów dodałam kilka propozycji dla dziewczynek, kilka dla chłopców, a kilka uniwersalnych. Tak więc, mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie:)

Tak więc dzisiaj przedstawiam 7 genialnych motywów przewodnich na imprezę urodzinową (np. roczek). Wśród nich znalazły się:

1.Balony
2. Pszczółka
3. Cowboy
4. Panda
5. Biedronka
6. Lis
7. Samolot7 komentarzy:

 1. Super ;) ale mi najbardziej podobała się biedronki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jestem za opcją Biedroneczki!!!I kolor dziewczynce przypisany no i te kropki w dekorację wpisane fantastycznie można wykorzystać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kropki fajne, ale ja do końca nie jestem przekonana do czerwieni. Szukam dalej:D

   Usuń
 3. Monika Łuczyńska23 stycznia 2017 07:20

  Super �� my myślimy już o organizacji 2 urodzin Jasia, pomysły się przydadzą �� motywem pierwszych był Kubuś Puchatek ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pomysł z Kubusiem Puchatkiem! Cieszę, że się podoba, ale to jeszcze nie koniec:) Już niedługo kolejny wpis i jeszcze więcej pomysłów:)

   Usuń
 4. Violka Czernik8 lutego 2017 23:36

  Wszystkie aranżacje super. Mój faworyt jednak kowbojski klimat dla mojego małego mężczyzny:)

  OdpowiedzUsuń